Opalescence diş beyazlatma ürünleri profesyonel kullanım içindir ve yalnızca diş hekimleri aracılığı ile sunulmaktadır.

Popüler Beyazlatma Trendleri Hakkındaki Gerçekler

Duymuş, hatta denemiş olabileceğiniz birçok diş beyazlatma trendi var. Ancak birçoğu dişleriniz için güvenli değildir (veya uzun vadeli çözümler sağlamazlar). Neden bunlardan bazıları dişleriniz için en iyi beyazlatma çözümleri değil? Aşağıdaki gerçekleri okuyarak daha bilinçli bir karar verebilirsiniz.

Beyazlatma Trendleri Hakkında Gerçekler

İşte duymuş olabileceğiniz bazı trendler. Umarız bu bilgiler sizi sağlığınıza iyi gelecek ve güzel gülüşünüzün zarar görmesini önleyecek çözümlere yönlendirir.

UV Whitening Light

UV BEYAZLATMA IŞIKLARI

UV beyazlatma ışıklarının etkisi geçicidir ve dişleri fazlasıyla kurutabilir. Bu, dişlerin renginde bir geri dönüşe ve düzeltmek için daha fazla çalışmaya yol açabilir.

Purple Toothpaste

MOR DİŞ MACUNLARI

Mor diş macunu, temel sorunu çözmek yerine bir illüzyon yaratır. Renk ile yüzeysel bir seviyede diş sararması dengelenir.

Teeth Whitening Pen

DİŞ BEYAZLATMA KALEMLERİ

Diş beyazlatma kalemlerinin iyi tarafı, plaklı ev tipi veya ofis beyazlatma tedavileri arasındaki rötuşlar için harika olmalarıdır. Böylece elde edilen beyazlığın korunması daha iyi kontrol edilebilir.

Charcoal Toothpaste

AKTİF KARBONLU DİŞ MACUNLARI

Aktif karbonlu diş macunu kullanımı ile karbon (kömür) parçalarının düzensiz şekilleri dişlerin arasına yapışır. Ayrıca, diş minesine zarar verecek kadar aşındırıcı olabilirler.

Whitening Toothpaste

BEYAZLATICI DİŞ MACUNLARI

Aşındırma oranı çok düşük olan bir beyazlatıcı diş macunu kullanılırsa ve peroksit gibi gereksiz bileşenler içermiyorsa (çünkü peroksit etkili olabilecek bir vakit bulamadan hızlıca yıkanır), bu diş yüzeylerinin beyazlaması için idealdir. Biz Opalescence™ Beyazlatıcı Diş Macununun her iki formülünü de öneriyoruz.

Diş Beyazlatmanızı Etkili Kılan Nedir?

Diş beyazlatmanızı etkili kılan ürünlerimizdeki içeriklere daha yakından bakın.

Hydrogen Peroxide
HİDROJEN PEROKSİT

Hidrojen Peroksit dişteki beyazlatma sürecini ateşler.

Xylitol
KSİLİTOL

Şeker ve nişasta içeriği yüksek gıdaların öğünlerde sık tüketilmesi diş çürümesine neden olabilir. Ksilitol diş çürümesi riskini azaltabilir.

Water
SU

H₂O içeriği ile hidratasyon ve daha fazla konfor sunulur.

Potassium Nitrate and Sodium Fluoride
POTASYUM NİTRAT & SODYUM FLORİD

Formülümüzü daha da iyileştirmek için ürünlerimiz Sodyum Florid ve Potasyum Nitrat içerir.

Trusted by Researches Icon
Araştırmacılar Tarafından Güvenilen

En çok çalışılan ve test edilen profesyonel beyazlatma markasıdır.

Love Science Icon
Bilime Aşığız

Tüm ürünlerimiz bilim temellidir ve teknolojiye dayalıdır.

Trophy Icon
50+ Sektör Ödülü

Beyazlatma ürünlerimiz, saygın dişhekimliği kuruluşlarından 50'den fazla endüstri ödülü kazanmıştır.

Badge Icon
Sıklıkla Taklit Edilir, Fakat Asla Kopyalanamaz

Diğer profesyonel diş beyazlatma markalarından daha fazla patente sahibiz. Her ihtiyaca özel çeşitli formüllerimiz diğerlerinin imrendiği gücümüzdür.

30+

yıllık mükemmellik

100+

milyon beyaz gülümseme

125+

ülkede satılıyor

50+

ödül ve devam ediyor

HAKKIMIZDA SÖYLENENLERE DE KULAK VERİN

Dünya genelindeki kullanıcılarımızın Opalescence™ beyazlatma ürünleri hakkında söylediklerini duyun.

Opalescence Toothpaste Logo
Muhteşem! Rahatsızlık olmadan daha beyaz dişler. İşte bu o!

Beyazlatıcı diş macunlarından vazgeçmiştim. Her zaman dilimi yaktılar ve kullandıktan sonra 15 dakika gözlerimi ve burnumu rahatsız ettiler. Bu ürün cevaptır: Diğer agresif eczane ürünlerinin yanı sıra dişleri de beyazlatır, ve kullanımı keyiflidir. Bunu şimdi normal diş macunum olarak kullanıyorum ve beyazlatma sonuçlarımın korunmasına gerçekten yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye edilir!

Opalescence™ Beyazlatıcı Diş Macunu Yorumu

Opalescence Toothpaste Logo
Bunsuz Yaşanamaz!

Opalescence™, dişlerinizi beyazlattığını iddia eden ancak bunu destekleyemeyen diğer markaların aksine, gerçekten beyazlatıcı bir diş macunudur. Birkaç yıl önce Opalescence diş macunum bitti ve onu bırakıp başka markaları denemek zorunda kaldım. Sadece birkaç ay içinde dişlerim gözle görülür şekilde daha mat ve biraz daha sarı hale geldi. Artık asla bir daha onsuz kalmıyorum ve dişlerim diş hekimimin skalasında hep çok beyaz bir tonda.

Opalescence™ Beyazlatıcı Diş Macunu Yorumu

Opalescence Toothpaste Logo
Dişler daha beyaz, nefes taze ve temiz.

Bu şimdiye kadar denediğim en iyi diş macunu. Diş kliniğinde hijyenist tarafından önerilmişti. İlk başta şüpheliydim. Ama bu gerçekten işe yarıyor. Her gün kullanıyorum ve zaten eski diş macunuma da geri dönemezdim. Daha beyaz dişler isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim. Ağzınızı çok temiz hissettiriyor.

Opalescence™ Beyazlatıcı Diş Macunu Yorumu

Opalescence Go Logo
Ömür boyu sadık müşteri!

Diş hekimim ürününüzü tavsiye etti ve verdi! Yaklaşık üç aydır ara sıra kullanıyorum! Bu harika!!!!! Ömür boyu sadık müşterinizim!

Opalescence Go™ Beyazlatma Yorumu

Opalescence Go Logo
Bunlar kesinlikle piyasadaki en iyi beyazlatma ürünü!

Diş hekimi kliniğinde çalışıyorum ve bunları burada veriyoruz. Kesinlikle piyasadaki en iyi beyazlatma ürünü!

Opalescence Go™ Beyazlatma Yorumu

Opalescence Go Logo
Daha fazla gülmek istememi sağlıyor!

Opalescence Go beyazlatma plaklarını kullandıktan sonra elde ettiğim sonuçlar muhteşem! Ama en büyük değişiklik, gülümsememin artık ruh halime ve enerjime uyması ve bu bende daha fazla gülümseme isteği uyandırıyor!

Opalescence Go™ Beyazlatma Yorumu

Opalescence Go Logo
Ürününüz meşgul insanlar için mükemmel!

Ürününüz meşgul insanlar için mükemmel! Beyazlatma plaklarımı sabahları işte sık sık takardım ve onlarla konuşabildiğim için çok memnundum ve neredeyse hiç kimse fark etmiyordu.

Opalescence Go™ Beyazlatma Yorumu

Opalescence PF Logo
Güvenilir ve Etkili

Ben bir diş hekimiyim ve bunları herkese tavsiye ediyorum. Beyazlatma plaklarında kullanmak için güvenilir ve etkili diş beyazlatma jelidir. Her gün bir kez ve ardından korumak için haftada bir kez kullanıyorum. Tekrar tercih ederim!

Opalescence™ PF Beyazlatma Yorumu

Opalescence PF Logo
Dışarıdaki her şeyden daha iyi!

Bu şey sihirli bir işçi! Plakları yıllar önce bir genç olarak diş tellerimi çıkardığımda yaptırdım ve jel sürekli olarak dışarıdaki her şeyden daha iyi çalıştı. Bunu dişlerimi inci beyazı tutmak için yılda birkaç kez kullanıyorum.

Opalescence™ PF Beyazlatma Yorumu

Opalescence Product Family

SİZE EN UYGUN DİŞ BEYAZLATMA YÖNTEMİNİ BULUN

Çok fazla beyazlatma markası var. Birçoğu etkili olabilir, ancak güvenliler mi? Opalescence™, dünyadaki en çok çalışılan, test edilen ve araştırılan beyazlatma markasıdır ve arzu ettiğiniz bembeyaz ışıldayan o gülüşe kavuşmanıza yardımcı olacak bir ürüne mutlaka sahiptir.

Bana En Uygun Diş Beyazlatma Yöntemini Bul →

ŞUNLARDA GÖSTERİLDİĞİ GİBİ:

Opalescence Teeth Whitening Customer Opalescence Teeth Whitening Customer Opalescence Teeth Whitening Customer Opalescence Teeth Whitening Customer Opalescence Teeth Whitening Customer Opalescence Teeth Whitening Customer Opalescence Teeth Whitening Customer Opalescence Teeth Whitening Customer Opalescence Teeth Whitening Customer Opalescence Teeth Whitening Customer Opalescence Teeth Whitening Customer Opalescence Teeth Whitening Customer Opalescence Teeth Whitening Customer Opalescence Teeth Whitening Customer Opalescence Teeth Whitening Customer Opalescence Teeth Whitening Customer Opalescence Teeth Whitening Customer Opalescence Teeth Whitening Customer Opalescence Teeth Whitening Customer Opalescence Teeth Whitening Customer Opalescence Teeth Whitening Customer Opalescence Teeth Whitening Customer Opalescence Teeth Whitening Customer Opalescence Teeth Whitening Customer Opalescence Teeth Whitening Customer Opalescence Teeth Whitening Customer Opalescence Teeth Whitening Customer Opalescence Teeth Whitening Customer